Często na forach lub różnych stronach , blogach, Facebooku możemy spotkać wpisy „niezadowolnych” internautów którzy swoim narzekaniem potrafią nie jednej osobie  „ostudzić” – emocje.

Ogólna definicja „Hejtera”:

Z angielskiego „Hejter” to  „hater”. W prostym języku jest to osobnik  który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady poprzez swoją „natarczywą” zazdrość. Używa różnych „nicków” aby swoimi uszczypliwymi uwagami dogryzać  wszystkim a najczęściej ludziom popularnym którzy w życiu coś już osiągnęli. Dodatkowo swoimi „informacjami” zaśmieca sieć.

Wpis ten przyszedł mi do głowy podczas prowadzenia jednego z moich tematów odnośnie pewnej firmy i związany jest z wypowiedziami w nim. Są przeróżne,  jak wszędzie są osoby zadowolone i też  te..nie zadowolone. Bardzo normalna sytuacja która jednak zasadniczo pasuje do terminu który teraz tu poruszam a w szczególności do wypowiedzi pewnych osób. Były zazwyczaj nie na temat oraz bardzo aroganckie. W takich przypadkach to już nie dyskusja – to hejt.

Dlatego też nie zrażajmy się tego typu słownictwem, czasami lepiej odpuścić – wyluzować. Ludzie takiego pokroju „karmią się” naszymi nerwami, stresem – więc nie warto wchodzić w dyskusje w której stracimy jedynie swój cenny czas.

Poniżej zapraszam do obejrzenia bardzo ciekawej prowokacji dla…”Hejterów”. Uwaga! Filmik może wywołać – niezdrowe emocje!

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/hejter-czy-nie-e-biznesowe-porownanie/
YouTube277
YouTube
LinkedIn
Instagram