„Groszaki” do Skarbonki

„Groszaki” do Skarbonki

CAM00241

„Groszaki do Skarbonki” to ciekawa i dla wielu osób znana możliwość oszczędzania. „Drobne” zazwyczaj Nam zalegają i przeszkadzają, a więc warto dla nich znaleźć odpowiednie miejsce. Przedtem „moje drobne” zbierałem do przezroczystej reklamówki. Gdy  „zrobiła się ciężka” i zaczęła już przedstawiać jakąś wartość oddałem ją dla żony oraz córki które bardzo „pożytecznie” wydały je na swoje potrzeby.  Spekulując przez pewien czas doszedłem do wniosku że lepszym rozwiązaniem będzie „puszka która liczy”. Kupiłem więc na Allegro swój „pojemnik na groszaki”.  Proszę zwrócić uwagę aby kupić odpowiednią skarbonkę, ponieważ możemy kupić podobną taniej (moja kosztowała około 40 zł)  która nie liczy polskich monet.

Ktoś napisze:

„Chcesz oszczędzać a już wydajesz!?”

Z jednej strony tak, z drugiej jednak myślę że w „inwestycji długoterminowej” – bez ruszania tego „kapitału” zwróci mi się on z nawiązką. I ja to będę widział! Niektórzy oczywiście mogą zbierać do słoiczka czy innego tego typu pojemnika.

Moja skarbonka rozpoznaje wszystkie nominały polskich monet. Ja wrzucam natomiast monety od 1gr do 50 gr. Na górnej części skarbonki znajduje się czytnik, który automatycznie identyfikuję monetę i jej wartość. Monety wrzucamy „aversem” a wiec przednią ważniejszą częścią monety.  Po wrzuceniu,  najpierw wyświetlana jest  wartość  monety na ekranie LCD, po czym ekran wyświetli łączną sumę przechowywanych pieniędzy. Wiemy więc w każdym momencie ile już mamy uzbierane. Myślę że przy tej pojemności – ubiera się kilka stówek.

CAM00243

Swoją skarbonkę kupiłem na Allegro. Myślę że ze znalezieniem takiej samej lub podobnej, dla chętnych nie będzie problemem.

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/groszaki-do-skarbonki/
YouTube255
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 69436

Dzisiejsze Wizyty: 109

Użytkownicy Online: 16

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Ethereum i Ethereum Classic – porównanie

Ethereum (ETH) od pewnego już czasu daje inwestorom duże zwroty - po co więc Ethereum Classic? Są dwie wersje tej...

Zamknij