FutureNet i jego Plan Marketingowy

FutureNet i jego Plan Marketingowy

Category : FutureNet

futurenet plan marketingowy

Sporo nowości odnośnie FutureNet

– Global Marketing Director
– Atrakcyjne nagrody rzeczowe w planie kariery
– Wycieczki z FutureNet
– Nowości w Planie Marketingowym
– Nasz nowy produkt: Future-Blog
– Płatności Kartą Kredytową

Global Marketing Director: Karolina Górska

FutureNet ma nową Dyrektor – Panią Karolinę Górską, która obejmie stanowisko poświęcone międzynarodowemu rozwojowi struktur marketingowych. Osoba ta posiada ponad 11 lat doświadczenia w Marketingu Sieciowym.
Przez ostatnie 7 lat jako Trener przeszkoliła setki TOP Liderów liczących się firm MLM.  Każdy Partner, który poważnie myśli o rozwoju swojego biznesu w FutureNet będzie mógł skorzystać z jej bogatego doświadczenia.

Atrakcyjne nagrody rzeczowe w Planie Marketingowym
Klikając TU możesz zapoznać się z planem Marketingowym.

Z pewnością dostrzeżesz w nim nowe możliwości wynagradzania Twojej aktywności w FutureNet w postaci fantastycznych nagród rzeczowych.
Są nimi markowe smartfony, tablety oraz laptopy. Bardzo atrakcyjną nagrodą rzeczową są luksusowe zegarki znanych, prestiżowych marek.
W ten sposób doszliśmy do kolejnego poziomu nagród rzeczowych jakimi są samochody osobowe luksusowej marki Audi. Już dzisiaj idź do najbliższego salonu Audi, obejrzyj dokładnie nowy model A3, A4 lub A6. Poczuj je, umów się na jazdę próbną ponieważ już niedługo możesz stać się właścicelem jednego z nich , ale to nie jest koniec… Przejdź na szczyt i stań się właścicielem luksusowego Porsche Panamera.
Przemyśl strategię działania dla siebie i dla Twojego zespołu, co konkretnie musisz robić, aby za jakiś czas móc cieszyć się z tak atrakcyjnych nagród rzeczowych jakie oferuje FutureNet. Wszystkie powyższe nagrody są po to, aby wynagrodzić Twoje działania oraz po to, aby uczynić Twoją pracę w FutureNet łatwiejszą i przyjemniejszą. Od teraz możesz zaoferować Swoim Partnerom bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wycieczki FutureNet

Dodatkowo FutureNet pragnie wynagradzać Ciebie oraz Twoich partnerów bardzo atrakcyjnymi, egzotycznymi wycieczkami firmowymi. Każdy Partner może się zakwalifikować do jednej z nich w każdym czasie. Pierwsza Firmowa wycieczka FutureNet odbędzie sie na początku 2016 roku

Nowości w Planie Marketingowym

W ostatnich miesiącach odbyły się rozmowy z wieloma Liderami Futurenet w celu optymalizacji planu marketingowego.  W wyniku powyższych działań zadecydowano podjąć kilka zmian w Planie Marketingowym, które czynią go jeszcze bardziej atrakcyjnym oraz zapewniają więcej możliwości zarabiania pasywnego.
Czyniąc wszelkie zmiany uwzględniono jedną z ich filozofii

„W FutureNet inwestujesz tylko jeden raz“

Nowy Produkt: Future-Blog

Blogi w ostatnim czasie zyskały ogromną popularność w internecie z tego tez powodu postanowiono udostępnić  Partnerom nowy produkt jakim jest Blog-System.
Programując ten produkt właściciele FutureNet starali się, aby to narzędzie było proste i łatwe w obsłudze tak, aby każdy Partner w krótkim czasie był w stanie skonfigurować go dla Siebie, a w późniejszym czasie bez problemu mógł go obsługiwać.
Poniżej możesz się zapoznać z 3-ma pierwszymi szablonami  Bloga.

http://exampleblogtemplate1.blog.futurenet.club
http://exampleblogtemplate2.blog.futurenet.club
http://exampleblogtemplate3.blog.futurenet.club

Każdy w swoim biurze FutureNet w zakładce „Produkty“ po lewej stronie menu możesz przejść do aktywowania własnego bloga.

Płatności Kartą Kredytową

Można zacząć korzystać z płatności za pomocą Kart Kredytowych, za ich pomocą warto zakupić kod Upgrade.

Pamiętaj o tym że w FutureNet płacisz tylko raz 10$ a korzystasz z ich usług i produktów cały czas.  Jest również dostępna aplikacja mobilna na Androida a więc z FutureNet możesz korzystać praktycznie w każdym miejscu.

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/futurenet-i-jego-plan-marketingowy/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81120

Dzisiejsze Wizyty: 67

Użytkownicy Online: 13

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij