Eksperci przewidują, że cena Bitcoinów wyniesie 25 000 $ do 2018, 250 000 $ do 2022

Eksperci przewidują, że cena Bitcoinów wyniesie 25 000 $ do 2018, 250 000 $ do 2022

Cena Bitcoina przekroczyła wartość 8.000 USD na początku tego tygodnia, wspierana przez ogromny wzrost wolumenów sprzedaży na wszystkich głównych giełdach kryptowalut. Analitycy wyjaśnili, że gwałtowny wzrost popytu ze strony inwestorów instytucjonalnych i napływ nowego kapitału mógł spowodować wzrost ceny Bitcoinów.

250 000 $ do 2022

13 kwietnia 2018 r. CCN poinformowało, że miliardowy inwestor Venture Capital, wcześniejszy inwestor w jednej z najbardziej udanych firm technologicznych, takich jak SpaceX oraz inwestor  Tim Draper przewidywali że cena Bitcoinów osiągnie 250 000 USD do końca 2022 roku.

Cena 250 000 $ doprowadziłaby do wyceny Bitcoin na poziomie 5 bilionów USD. W szczytowym momencie rynek kryptowalut został wyceniony na około 900 miliardów dolarów. Wymagałoby to zwiększenia ceny Bitcoinów o ponad 31-krotność w ciągu 4-letniej rozpiętości, aby przekroczyć 250 000 USD.

Kiedy Draper początkowo wydał swój długoterminowy cel, opinię na inwestycje w Bitcoin, społeczność kryptowalutowa i inwestorzy na rynku podzieliły sentyment Drapera i zgodziła się, że docelowy kurs bitcoina za 250 000 USD jest realnym celem, szczególnie w perspektywie długoterminowej.

Wielu inwestorów na rynku kryptowalut nie korzysta z krótkoterminowych zysków.  Ekonomiści mogą twierdzić, że rynek kryptowalut był w bańce i że inwestorzy nie wyprowadzili w grudniu 2017 r. najwyższego poziomu na rynku z powodu chciwość.

Ale inwestorzy tacy jak Peter Thiel i Tim Draper nie zgadzają się. Inwestorzy nie wycofali się z rynku kryptowalut w grudniu 2017 r. po osiągnięciu ogromnych zysków. Nie wycofali się, ponieważ inwestorzy naprawdę wierzyli, że maksymalny potencjał rynku kryptowalut nie zakończy się na rynku o wartości 900 miliardów dolarów.

Aby Bitcoin mógł ewoluować w walutę rezerwową, jak powiedział prezes Twittera, Jack, Draper i Thiel, musi trafić na wielobiliardowy rynek i konkurować z tradycyjnymi aktywami, takimi jak złoto, jeśli chodzi o wycenę rynkową. Płynność całego rynku kryptowalut nie jest w pobliżu płynności na giełdach takich jak New York Stock Exchange (NYSE) i Nasdaq.

Jeśli Bitcoin może ewoluować w główną walutę, z której korzystają miliardy użytkowników, sprzedawców detalicznych, kupców, restauracji, kawiarni, firm i nie tylko, to z łatwością osiągnie wycenę rynkową na wiele bilionów dolarów. Ten potencjał Bitcoin jest wspólny dla inwestorów takich jak Draper, którzy naprawdę rozumieją wizję kryptowalut i zdecentralizowanych sieci finansowych.

 

 
 
 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/eksperci-przewiduja-ze-cena-bitcoinow-wyniesie-25-000-do-2018-250-000-do-2022/
YouTube255
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 69286

Dzisiejsze Wizyty: 30

Użytkownicy Online: 9

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Czym jest Blockchain?

Dowiedz się więcej o podstawowej technologii stojącej za kryptowalutami! Od początku istnienia kryptowalut, blockchain był niezwykle istotną technologią. Jego innowacyjne...

Zamknij