„Eksperci” od kryptowalut

„Eksperci” od kryptowalut

Category : BitCoin , Ciekawe! Ważne!

Ekspert dla mnie jest osobą którą charakteryzują dwa główne czynniki.

-ma ogromną i rzetelną wiedzę

-„siedzi” w danej branży od kilku lub kilkunastu lat

Stety lub niestety prawdziwych ekspertów możemy policzyć na palcach. Szczególnie tych od kryptowalut którzy tak naprawdę nie znają ani rynku ani tego co nim kieruje.

Wartość Bitcoina w 2017 roku osiągnęła około  1500 %.  Wiele osób kryptowalutami  mocno się w tym okresie zainteresowała. Było i jest głośno w mediach, serwisach informacyjnych (Polsat, TVN) a także instytucjach państwowych, bankach (regulacje, bańki). Najciekawsze jednak jest to, że prawie dla wszystkich osób które brały udział np. w audycjach telewizyjnych przypisywano rolę „ekspertów” . Tak naprawdę były to osoby które kryptowalutami zaczęły interesować się dopiero kilka miesięcy temu.

Miały one znane nazwiska pracowały w dużych korporacjach a więc dla większości kto ? – No Ekspert. Wystarczyło jednak sprawdzić kim są i czym na co dzień się zajmują „eksperci z branży” i wszystko było jasne.

Nie ma w tym nic zdrożnego, dobrze wiemy ile obecnie jest propagandy i herezji w radiu czy w telewizji. Większość słuchaczy uwierzy w gadki takich osób a tym samym straci możliwości które kryptowaluty dają.

Przypominam

Gdy Bitcoin zarobił około 1500% w 2017 r. inna kryptowaluta PIVX skoczyła z 0.006959$ do 10,64$ dając zysk ROI 152 796 %. Inwestując na początku 2017 roku 1000$ w Bitcoina zarobiłbyś 15 tysięcy w rok. Przy inwestycji w PIVX miałbyś 1 528 960$.

 

 

 

Kryptowaluty „dają” ale i zabierają. Szczególnie dla osób które bez zaznajomienia z tematem zainwestowały a potem szybko i zazwyczaj ze stratą Bitcoina lub inne altcoiny sprzedały.

 

Przecież”eksperci” mówili w TV że „to już koniec, bańka pękła
 

 

Jest na takie sytuacje prosta rada.

 

Ufaj ale sprawdzaj, bo kontrola najwyższą formą zaufania
 

Zawsze sprawdzaj informacje z kilku źródeł , szukaj potwierdzeń, weryfikuj przekłamania. To twoje pieniądze i Twój biznes. Dbaj o to.

 

Bańka pęknie i co wtedy ?

 

Pękała – 3 krotnie i to zazwyczaj w styczniu każdego roku. Pierwszy raz kurs spadł około 94 % aby potem polecieć do góry na 13 tys %, drugi raz kurs spadł 83 % by wzrosnąć o ponad 2 383%  i trzeci raz pęknięcie bańki przyniosło spadki o niemal 93% by ostatecznie wzrosnąć z poziomu 180 $ aż w okolice 20 tys. $

Dalej są  inwestorzy, jest zainteresowanie, jest Blockchain który wykorzystują instytucje oraz państwa. Normalna sytuacja, ale lepiej blokować ten nowy fenomen aby ludzie dalej sobie „zarabiali na lokacie 1-2 % w skali roku”a banksterzy się cieszyli że ludzie dla nich pracują.

Więc, nie lepiej pójść kilka kroków dalej, wykorzystać możliwości które mamy obecnie, pomyśleć jak zrobić  – Aby to na Nas pieniądze pracowały?

 

5 powodów, dlaczego nie należy się martwić styczniowym spadkiem cen – Zapoznaj się!

 

Bitcoin mimo swoich „kilku lat” to dość młoda waluta. Z swoją kapitalizacją zajmuje 25 miejsce na świecie tuż za polskim złotym.

„Eksperci” też tego nie widzą? – Czy po prostu nie chcą ? 🙂

 

 

Internet to „kosmos” informacji.

Nie musisz płacić za sygnały na płatnych grupach, nie musisz nikogo się radzić, nie musisz pytać, nie musisz się uczyć wszystkiego od podstaw.

Wszystko masz w „jednym miejscu”…jak w bibliotece 🙂 

Ważne abyś sam wszystko sprawdził i zweryfikował

 

Jednym słowem Bądź Ekspertem – Dla samego siebie!

 

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

BitClub Network - Zobacz !

RockWall - Zobacz !

 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/eksperci-od-kryptowalut/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81131

Dzisiejsze Wizyty: 139

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij