„Eksperci” od kryptowalut

  • 0

„Eksperci” od kryptowalut

Category : BitCoin , Ciekawe! Ważne!

Ekspert dla mnie jest osobą którą charakteryzują dwa główne czynniki.

-ma ogromną i rzetelną wiedzę

-„siedzi” w danej branży od kilku lub kilkunastu lat

Stety lub niestety prawdziwych ekspertów możemy policzyć na palcach. Szczególnie tych od kryptowalut którzy tak naprawdę nie znają ani rynku ani tego co nim kieruje.

Wartość Bitcoina w 2017 roku osiągnęła około  1500 %.  Wiele osób kryptowalutami  mocno się w tym okresie zainteresowała. Było i jest głośno w mediach, serwisach informacyjnych (Polsat, TVN) a także instytucjach państwowych, bankach (regulacje, bańki). Najciekawsze jednak jest to, że prawie dla wszystkich osób które brały udział np. w audycjach telewizyjnych przypisywano rolę „ekspertów” . Tak naprawdę były to osoby które kryptowalutami zaczęły interesować się dopiero kilka miesięcy temu.

Miały one znane nazwiska pracowały w dużych korporacjach a więc dla większości kto ? – No Ekspert. Wystarczyło jednak sprawdzić kim są i czym na co dzień się zajmują „eksperci z branży” i wszystko było jasne.

Nie ma w tym nic zdrożnego, dobrze wiemy ile obecnie jest propagandy i herezji w radiu czy w telewizji. Większość słuchaczy uwierzy w gadki takich osób a tym samym straci możliwości które kryptowaluty dają.

Przypominam

Gdy Bitcoin zarobił około 1500% w 2017 r. inna kryptowaluta PIVX skoczyła z 0.006959$ do 10,64$ dając zysk ROI 152 796 %. Inwestując na początku 2017 roku 1000$ w Bitcoina zarobiłbyś 15 tysięcy w rok. Przy inwestycji w PIVX miałbyś 1 528 960$.

 

 

 

Kryptowaluty „dają” ale i zabierają. Szczególnie dla osób które bez zaznajomienia z tematem zainwestowały a potem szybko i zazwyczaj ze stratą Bitcoina lub inne altcoiny sprzedały.

 

Przecież”eksperci” mówili w TV że „to już koniec, bańka pękła
 

 

Jest na takie sytuacje prosta rada.

 

Ufaj ale sprawdzaj, bo kontrola najwyższą formą zaufania
 

Zawsze sprawdzaj informacje z kilku źródeł , szukaj potwierdzeń, weryfikuj przekłamania. To twoje pieniądze i Twój biznes. Dbaj o to.

 

Bańka pęknie i co wtedy ?

 

Pękała – 3 krotnie i to zazwyczaj w styczniu każdego roku. Pierwszy raz kurs spadł około 94 % aby potem polecieć do góry na 13 tys %, drugi raz kurs spadł 83 % by wzrosnąć o ponad 2 383%  i trzeci raz pęknięcie bańki przyniosło spadki o niemal 93% by ostatecznie wzrosnąć z poziomu 180 $ aż w okolice 20 tys. $

Dalej są  inwestorzy, jest zainteresowanie, jest Blockchain który wykorzystują instytucje oraz państwa. Normalna sytuacja, ale lepiej blokować ten nowy fenomen aby ludzie dalej sobie „zarabiali na lokacie 1-2 % w skali roku”a banksterzy się cieszyli że ludzie dla nich pracują.

Więc, nie lepiej pójść kilka kroków dalej, wykorzystać możliwości które mamy obecnie, pomyśleć jak zrobić  – Aby to na Nas pieniądze pracowały?

 

5 powodów, dlaczego nie należy się martwić styczniowym spadkiem cen – Zapoznaj się!

 

Bitcoin mimo swoich „kilku lat” to dość młoda waluta. Z swoją kapitalizacją zajmuje 25 miejsce na świecie tuż za polskim złotym.

„Eksperci” też tego nie widzą? – Czy po prostu nie chcą ? 🙂

 

 

Internet to „kosmos” informacji.

Nie musisz płacić za sygnały na płatnych grupach, nie musisz nikogo się radzić, nie musisz pytać, nie musisz się uczyć wszystkiego od podstaw.

Wszystko masz w „jednym miejscu”…jak w bibliotece 🙂 

Ważne abyś sam wszystko sprawdził i zweryfikował

 

Jednym słowem Bądź Ekspertem – Dla samego siebie!

 

……………………………………………………..

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie – inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

BitClub Network – Zobacz !

RockWall – Zobacz !

Twoja Własna Koparka do Krypto – Zobacz !

Podziel się wpisem:
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/eksperci-od-kryptowalut/
YouTube252
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Otrzymuj nowe posty przez email:

MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

RI
 

 

 


Baner 125x125

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

ROZWOJOWA KRYPTOWALUTA – X12

O ryzyku

1 BTC = $10442.45 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $869.93 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $214.96 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

BEERBIZ PORTAL Z TRADYCYJNYM BIZNESEM

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 221528

Dzisiejsze Wizyty: 113

Użytkownicy Online: 4

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
LikesXL

   LikesXL wystartował 19 października 2015 r. Właścicielem programu jest firma SETIMO. AG - korporacja działająca w Unii Europejskiej  z...

Zamknij