Dwa układy ASIC. Nowa moc od Bitmana

Dwa układy ASIC. Nowa moc od Bitmana

Miningowy gigant Bitmain oficjalnie ogłosił wydanie dwóch nowych układów ASIC. Maszyny to Antminery S15 i T15, które wykorzystują jedną z najbardziej zaawansowanych technologii półprzewodników na świecie, 7nm Finfet. Nowy sprzęt zaprojektowany jest do kopania za pomocą algorytmu SHA256. Dostępne do kupienia od 8 listopada 2018 roku.

 

Firma Bitmain we wrześniu informowała, że będzie wyposażać swoje nowe modele Antminerów w chipy ASIC nowej generacji. CEO spółki i współzałożyciel Jihan Wu podczas Światowego Szczytu Górnictwa w Gruzji, 21 września powiedział, że nowy układ integruje „ponad miliard tranzystorów”, za pomocą specjalnej struktury obwodów i niskim poborze mocy w celu zoptymalizowania wydajności. Wu oznajmił, że testy wykazały, że układ „może osiągnąć stosunek zużycia energii do zdolności wydobywczej wynoszącej zaledwie 42 J/TH”. Słowa dotrzymali i już 5 listopada ogłosili sprzedaż swoich nowych koparek, tylko nieznana jest wciąż ich cena.
 

Bitmain jest przodującym producentem i „górnikiem” na świecie. Obecnie posiada kilka firm, w tym Antminer, Antpool, BTC.com i Sophon. Urządzenia do wydobywania kryptowalut Bitmain od dawna są światowym liderem z udziałem w rynku przekraczającym 70%.

 
YOUOK
 

Bitmain znalazł się również na czołówkach gazet w tym tygodniu. Ogłaszając, że wprowadzi aktualizację oprogramowania dla tak zwanego „Overt AsicBoost” do wszystkich swoich modeli Antminer, co, jak twierdzą, zwiększy „efektywność” kopania na maszynach.

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/dwa-uklady-asic-nowa-moc-od-bitmana/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81133

Dzisiejsze Wizyty: 142

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij