Czy kryptowaluty mogą wzrosnąć 1000x i osiągnąć 200 bilionów $ kapitalizacji?

Czy kryptowaluty mogą wzrosnąć 1000x i osiągnąć 200 bilionów $ kapitalizacji?

W ostatnich dniach CEO Binance, Changpeng Zhao i współtwórca Ethereum Vitalik Buterin, podzielili się interesującymi przemyśleniami. Spekulowali na temat możliwości uzyskania przez rynek kryptowalut wzrostów na poziomie 1000x. Czy to możliwe?

8 września Buterin podał do opinii publiczną swoje przemyślenie na temat przyszłości kryptowalut. Według niego, mimo, że wcześniej obserwowaliśmy wzrosty na poziomie wielu tysięcy procent, nierealnym jest, kapitalizacja rynku osiągnęła równie duże wzrosty od obecnej wartości 200 miliardów dolarów.

Czy 200 bilionów USD kapitalizacji kryptowalut jest możliwe?

Tysiąckrotny wzrost z 200 miliardów dolarów oznaczałby wycenę rynku na poziomie 200 bilionów dolarów, co stanowi 70 procent globalnego bogactwa. Suma ta obejmuje złoto, waluty fiat i inne tradycyjne aktywa.

„Przestrzeń blockchain zbliża się do punktu, w którym widać sufit. Jeśli porozmawiasz ze średnią wykształconą osobą, prawdopodobnie słyszała o  blockchainie przynajmniej raz. Nie ma szansy na kolejny tysiąckrotny wzrost w tym obszarze.”

 
TPS
 

Biorąc pod uwagę kontekst i oświadczenie Buterina na temat wzrostu świadomości o kryptowalutach, przekaz wydaje się oczywisty. Choć możliwe jest, że zdecentralizowane aplikacje (DApps) osiągną tysiąckrotny wzrost aktywności i liczby użytkowników, mało realistyczne jest, że wycena kryptowalut przekroczy 200 bilionów dolarów w najbliższym czasie.

Czy prognozy Vitalika na temat kryptowalut są negatywne?

Z drugiej strony sensacyjne nagłówki i posty z mediów społecznościowych wprowadziły w błąd wielu członków społeczności kryptowalut. Spowodowały, że wiele osób błędnie zrozymiało oświadczenie Buterina jako pesymistyczne podejście do przyszłości sektora kryptowalut.

Wiele osób zaczęło odnosić się do wypowiedzi Buterina, opublikował on wyjaśnienie:

„Aby było jasne, nigdy nie powiedziałem, że nie ma miejsca na wzrost w ekosystemie kryptowalut. Powiedziałem, że nie ma miejsca na 1000-krotne podwyżki cen. Wzrost ceny 1000 razy w stosunku do dzisiejszej oznacza 200 bilionów dolarów, co stanowi 70 procent dzisiejszych globalnego majątku. Tak naprawdę powiedziałem, że ponieważ duże części populacji już słyszały o kryptowalutach, dalszy ich rozwój musi wiązać się z rzeczywistym użyciem.”

Punkt widzenia Buterina w temacie długoterminowego rozwoju rynku kryptowalut jest sensowny, ponieważ niewątpliwie trudno byłoby kryptowalutom reprezentować tak znaczącą większość światowego bogactwa. Wymagałoby to całkowitej zmiany systemu bankowego. Inwestorzy posiadający majątek w tradycyjnych aktywach, takich jak złoto, musieliby przestawić się na kryptowaluty i uczynić z nich podstawowy sposób przechowywania wartości.

Zamiast oczekiwać nierealistycznych wzrostów, Buterin zaleca skupienie się na rozwoju DApps i protokołów, aby zwiększyć wykorzystanie systemów opartych na blockchainie.

 
 

Obecnie większość osób – zarówno na rozwiniętych rynkach kryptowalut, takich jak USA i Japonia, jak i na rynkach rozwijających się, takich jak Indie i Chiny – jest już świadoma kryptowalut i technologii blockchain. Kolejna faza blockchaina może wymagać przeniesienia trendu ze scentralizowanych platform na zdecentralizowane alternatywy. Będzie to wyzwaniem m.in. z uwagi na obecną rozbieżność w wydajności między scentralizowanymi i zdecentralizowanymi usługami.

CEO Binance wierzy, że 1000-krotne wzrosty są możliwe

Changpeng Zhao, CEO największej na świecie giełdy kryptowalut, Binance, oświadczył, że tysiąckrotny wzrost w stosunku do obecnej wyceny rynku jest absolutnie możliwy. Niezmiennie prezentuje on niezwykle optymistyczne prognozy dotyczące przyszłego trendu tego rynku.

 
 

Oświadczył, że ​​200 bilionów dolarów może wydawać się nierealistycznie dużą sumą w porównaniu do aktualnego, tradycyjnego rynku finansowego. Jednak podobnie jak w przypadku porównywania branży taksówkowej z wielkością rynku Uber, wyjaśnił, że niewłaściwym podejściem jest mierzenie potencjału rynku kryptowalut do tradycyjnego rynku finansowego…..

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/czy-kryptowaluty-moga-wzrosnac-1000x-i-osiagnac-200-bilionow-kapitalizacji/
YouTube255
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 69286

Dzisiejsze Wizyty: 785

Użytkownicy Online: 10

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Adverts

Podziel się wpisem:2000http://e-pasywnezarabianie.pl/adverts/20Follow 255

Zamknij