Bitcoin wciąż najlepszą kryptowalutą

Bitcoin wciąż najlepszą kryptowalutą

To dopiero początek tworzenia bogactwa kryptografii, Bitcoin wciąż najlepszą kryptowalutą

 

Cena Bitcoin (BTC) spadła do tej pory prawie 65% w 2018 roku, ale Money Morning Defense i Tech Specialist Michael Robinson przewiduje, że wokół Bitcoina wydarza się jeszcze wielkie projekty.

W jego ocenie projektów przewidywania, cena BTC może wzrosnąć o ogromną wartość 1,544%, skacząc z 6 09,78 USD do 100 000 USD na walutę. Robinson stwierdza:

Widzisz, jest jeszcze za wcześnie na rewolucję kryptowalut,  więc teraz nie czas na panikę i sprzedaż…

W rzeczywistości może to być czas na podwojenie …

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

BitClub Network - Zobacz !

RockWall - Zobacz !

 

Rewolucja Krypto dopiero się zaczyna

Na początku 2009 r. Bitcoin został stworzony przez tajemniczą postać Satoshi Nakamoto. Oznacza to, że Bitcoin istnieje od mniej niż dekady. Jednak jak na taki krótki czas, Bitcoin wywołał juz ogromny wpływ na rynki. Zainspirowany przez BTC, na liście CoinMarketCap.com znajduje się obecnie ponad 1600 monet kryptograficznych, a całkowita kapitalizacja rynkowa wynosi 245 miliardów USD.

Banki denerwują się, że krypto zakłóca ich działalność, we wnioskach Goldman Sachs Group, Bank of America Corp.  i JPMorgan Chase & Co znajdujemy informacje o tym , że wszystkie wymieniają istnienie kryptowaluty jako poważne zagrożenia dla nich.

 
GCC
 

Platformy Fintech, takie jak Square Inc. (NYSE: SQ) i Robinhood, biorą udział w konkursie na dodanie opcji krypto-kupowania dla swoich klientów. Bliźniaki Winklevoss z Facebooka chcą uruchomić ETF Bitcoin. Jeśli zostanie zatwierdzony, inwestorzy detaliczni będą mieli wygodny sposób wejścia na rynek kryptograficzny.

Przestrzeń krypto staje się bardzo zatłoczona, ale Bitcoin wciąż ma najlepszą rozpoznawalność i jest jedną z najłatwiejszą monet do kupienia. Jest to pierwsza moneta kryptograficzna, którą posiadają nowi inwestorzy.

 
AUVESTA
 

Od premiery bitcoina upłynęło mniej niż dziesięć lat, więc wyobraźmy sobie, co może się wydarzyć w ciągu najbliższych 10 lat …

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/bitcoin-wciaz-najlepsza-kryptowaluta/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81136

Dzisiejsze Wizyty: 154

Użytkownicy Online: 16

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij