BitClub Network – Newsy 12.12.2018

BitClub Network – Newsy 12.12.2018

Category : BitClub Network

Dziękuję Katarzyna  za tłumaczenie nowości od BCN

„BCH back online
Wszystkie wypłaty sprzed forka zostały wznowione. Ci z was którzy zlecili wypłate podczas forka dostaną też SV. Prowizje nie będą wypłacane w BCH ale prawdopodobnie będziemy akceptować płatności za nowe produkty. Transfery i pay in forword wrócą za kilka tygodni .

Trudności wydobycia spada niestety część sprzętu mamy odpięte. Wygląda na to że jeśli nadal będzie cena spadać to trudność podąży za ceną. . Ci co weszli w mining w zeszłym roku teraz właśnie odpadli 40% naszego sprzętu nie pracuje z różnych powodów aktualnie mamy 1200 PH , widzicie 800 podpięte ponieważ przystosowujemy jeden z obiektów do większej mocy.

1200 PH powinno być Widoczne w ciągu 10 dni kolejne 280 PH do końca stycznia i kolejne 820 PHzaplanowany na 2019.

Kolejne zamówienie planujemy na luty kiedy pojawił się nowy chipy . Mining earnings są najniższe w całej historii wszystko z powodu ceny bitcoina teraz gdy trudności wydobycia spada i podpinamy sprzęt powinno być lepiej.

Trudności wydobycia spada i tylko silni mogą przetrwać w takich warunkach . Z naszą infrastrukturą poradzimy sobie jesteśmy przygotowani na longterm.

GPU pozostaje wyłączone przy tych poziomach cenowych ale szukamy innego zastosowania dla kart o którym powiemy w kolejnych 90 dniach narazie nie widzimy szans na włączenie GPU ponieważ ETH Spadło poniżej 100 $

BC premier już otwarty dla monsterów , po 10 dniach kolejny rangi i po kolejnych 10 reszta

Od stycznia wrócą kwalifikacje przy rangach trzeba będzie zrobić określony obrót wasza ranga będzie widoczna zawsze ta najwyższa ale do Infiniti bonusów musicie się zakwalifikować miesięcznie

Tokeny CP I zostały już rozdane zobaczycie wkrótce więcej informacji odnośnie CP shares jeżeli je posiadacie .

Club coin będzie konwertowany w styczniu raczej pod koniec stycznia mamy też dodatkowy produkt odnośnie clubcoina o którym powiemy wam wkrótce

 
 

Podsumowanie 2018 r. w tym roku będziemy obchodzić pięć lat , zatrudniliśmy ponad 20 nowych osób . Team menadżerski i prawników , podłączyłyliśmy podłączyliśmy ponad 1000 PH na całym świecie , nasza strona dostała nową twarz

Przebudowaliśmy bazy danych tak abyśmy mogli kontynuować rozwój nie mieliśmy jakichś poważnych ataków hakerskich takich jakie widzieliśmy w poprzednim roku , przygotowaliśmy podstawy pod nowe produkty na 2019 .

Popełniliśmy również trochę błędów , najpoważniejszym było przeliczenie się z możliwościami przy podpinaniu sprzętu ostatecznie zdecydowaliśmy się wybudować nasz własny obiekt od A do Z.

Opóźniliśmy wprowadzenie CoinPay pracujemy nad pełną integralnością i prostym podpięciem również timing nie był zbyt dobry jeżeli chodzi o Market ale myślimy że 2019 będzie rokiem Coinpay więc możecie oczekiwać wprowadzenia platformy i w pierwszym kwartale następnego roku z dużym wsparciem za plecami

Jesteśmy w bardzo dobrej pozycji mamy trzy nowe produkty wszystkie zostaną wprowadzone w pierwszej połowie 2019 r. każdy z tych produktów ma ogromny potencjał i wszystkie są związane z tym żeby zarabiać więcej krypto więc nawet jeśli Mining będzie na mało dochodowej pozycji mamy zapas pieniędzy aby stworzyć kolejne możliwości w których będziecie partycypować . Ciagle jesteśmy ciągle żyjemy i przetrwamy ten okropny czas jeżeli potrafiliśmy przetrwać ten rok to mamy szansę rozwinąć się na bardzo długi okres oferując wiele produktów w krypto space .

Zróbcie krok do tyłu i zobaczcie jak wielki potencjał mamy i jak wiele już dokonaliśmy dziękujemy za wiarę w nas.

Zasługujecie na wszystko co najlepsze za sukces BCN będziemy was nadal wspierać . Wesołych świąt i przygotujcie się na wspaniały rok 2019.”


BCN, Kryptowaluty – Podsumowanie 2018 – Katarzyna Ochnio


Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/bitclub-network-newsy-12-12-2018/
YouTube267
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 83001

Dzisiejsze Wizyty: 1703

Użytkownicy Online: 13

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij