BitClub Network – 2018 – Kwietniowe informacje

BitClub Network – 2018 – Kwietniowe informacje

Category : BitClub Network , BitCoin

Skrócona i przetłumaczona, kwietniowa informacja od Russa, właściciela BCN.  Podziękowanie dla Kasi Ochnio za streszczenie.

Wszystkie najnowsze informacje związane z kopalnią BitClub Network
można śledzić po zalogowaniu się do biura w zakładce NEWS.

Najważniejsze informacje, które przekazał Russ Medlin :

Problemy z logowaniem na konto w BitClub Network
Wszystkie problemy z logowaniem na stronę, które można było zauważyć w ostatnim czasie spowodowane były próbami ataków hackerskich. W ciągu zaledwie godziny na stronie odnotowano 15 mln prób włamania się. Przez to mogły pojawiać się błędne komunikaty albo tymczasowy ban. Oczywiście już po kilku minutach wszystko funkcjonowało sprawnie więc wystarczy teraz zalogować się ponownie. Russ pokreślił, że strona posiada bardzo dobre zabezpieczenia więc nie mamy się czego obawiać jako użytkownicy.

Aktywacja pierwszych kart
Pierwsza partia kart została już aktywowana, niestety okazało się że były to osoby z USA (oczywiście taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, bo tam kopalnia nie działa). Dlatego teraz kopalnia pracuje nad tym, by w przeciągu kilku najbliższych tygodni dostęp do kolejnej partii kart miały osoby z najwyższymi rangami ( w pierwszej kolejności). Karty będą podpięte do mobilnego portfela, na który będzie można robić depozyt BTC, BCH, ETH, CLUB.

Co z CoinPay?
Brakuje jeszcze materiałów marketingowych oraz instrukcji jak podpinać biznesy. Obecnie trwają prace nad rozwiązaniem problemu ze zamianą tokenów na FIAT w przypadku gdy np. jakiś biznes nie chce zostać przy kryptowalucie i woli wymienić ją na Fiat.

ClubCoin zdjęty z giełdy Bitrrex
Bittrex razem z ClubCoinem zdjął łącznie około 80 coinow ze swojej listy krypto. BitClub Network przeznaczył bardzo duże sumy na zbiór wszystkich dokumentów i dlatego już wkrótce ClubCoin powinien pojawić się na innych giełdach.

Brak reinwestycji na koncie
Od 9 lutego nie ma reinwestu. W przeciągu ostatnich dni już powoli zaczęło coś ruszać na kontach w tej kwestii – jak wszystko już się ustabilizuje, użytkownicy oczywiście otrzymają wszystkie prowizje. Niektórzy mają nawet po kilka czy kilkanaście BTC zamrożonych. Russ podkreślił, że chciałby również, aby ruszył reinwest w pulach GPU. Na chwilę obecną trwają również prace nad płatnościami w BTC BCH ETH i CLUB.

Nowy BackOffice na stronie
Russ ma nadzieję, że w przeciągu miesiąca na stronie będzie dostępny już nowy backoffice a razem z nim materiały marketingowe oraz wiele nowych udogodnień i możliwości.
Z webinaru dowiecie się również kiedy odbędzie się kolejny wyjazd na Islandię, kilka informacji o dużym evencie w Macao oraz o tym kiedy zwiększy się moc w kopalni (czyli to na co wszyscy czekamy).

Kilka wskazówek od Russa w kwestii samego marketingu:

Absolutnie nie należy zapraszać ludzi i namawiać ich „na siłę”. Mówić po prostu jak jest, nie koloryzować. Wiele rzeczy nie jest zależnych od kopalni ale od firm i ludzi zewnętrznych, nie związanych z kopalnią. Russ podkreśla, że raczej należy postawić na rozwój i uświadamianie ludzi w temacie nowych technologii (mining daje im siłę).

Podsumowanie ostatnich 6 mies .

Na naszych oczach Bitcoin wchodzi w mainstream co daje ogromne możliwości . Wielu z Was miało szczęście zacząć podróż z krypto rok dwa a nawet 4 lata temu kiedy zaczynaliśmy kopac BTC. Jeśli tak to mogliście do tej pory już zgromadzić fortunę (BTC, BCH ,ETH, ETC,ZEC, XMR a nawet CLUB ). Jeśli jesteś nowy w Bitclubie to twoja podróż się zaczyna i postaramy się aby była tak samo lukratywna jak poprzednie lata .
Nasza wizja wykracza daleko poza mining. Planujemy dodać duzo więcej wartości w ciągu kolejnych 90 dni niż przez ostatnie 2 lata .
Ci co myślą ze już się spóźnili z krypto myła się .
To jest nadal bardzo wczesna gaza nr 1 cyfrowej rewolucji . Druga faza dopiero będzie faza w której pojawia się prawdziwe pieniądze . Pomyślcie ze wkrótce każda firma , organizacj i rządy będą uwikłane w blockchain w jakiejkolwiek formie .
Zobaczycie ogromna rywalizację dot usług takich jak giełdy , portfele oraz znajdowaniu nowych bloków . Bitclub ma wielki udział w tym tynku a to wszystko dzięki Wam .
Zbudowaliśmy armie dystrybutorów na cały świat . Wielu z nas jest największymi na swiecie HODLERAMI cryptowslut . Mozemy sami formować przyszlosc świata cryptowslut .
We wrześniu zeszłego roku zorientowaliśmy sie ze rośniemy za szybko . Nasza sprzedaż pobiła rekordy . Zdecydowaliśmy ze sami nie udźwigniemy tak dużego przedsięwzięcia potrzebujemy pomocy . Wprowadziliśmy limity sprzedaży udziałów . Wiele firm ugiełoby się pod takimi trudnościami jakie my mieliśmy . Przez to pewne ppuznienia czy błedy .
Baza danych przekroczyła 1TB. Przez to musieliśmy wstrzymać reinwest i infinity bonusy . Ciagle pracujemy nad tym . Uruchomienie wszystkiego powoduje zwolnienie pracy serwera bo miliony aktualnych invoisow zaczyna się generować . Druga rzecz to sam mining ( więcej info w dalszej części ) oraz support .
Nie mozemy dluzej pozostawać w cieniu o tym jest ten update .

Support and legal update

Stworzyliśmy oddzielną firme pod nazwa Bitclub Network Inc. która zajmuje się Supportem . Mieści się na Nevis . ( wyspa na morzu karaibskim 😉)
Zbudowaliśmy tez strukture aby odpowiednio chronić i rozwijać nasze interesy w różnych jutysdykcjach na swiecie . Wkrótce stworzymy nowe zasady warunki i procedury ect dla naszego sprzetu .
Jednym z powodów podjęcia takich działań jest konieczność powsztrzymania SCAMÓW przed wykorzystywaniem naszego imienia i wizerunku bo takich przypadków było wiele . Fałszywe strony ,eventy ect . Bez takiego zaplecza nie jesteśmy w stanie z tym walczyć s nie mozemy dluzej pozwalać na takie rzeczy . Jeśli macie informacje o takich sytuacjach prosimy o kontakt .
Naszym celem jest działać na całym swiecie ale w tej chwili jest to nierealne.

Better Support…

W nowej placówce zatrudniliśmy 20 nowych osób , departament zajmujący się marketingiem , oraz nowych programistow .
Powstaną tez grupy wsparcia dedykowane dla określonych teamów tworzone lokalnie przez mega , monster i masternuders w ich językach .
Usprawnilismy również proces wypłat ( 24 godziny)
Jeśli macie oczekująca wyplate Monero dostaniecie wraz z potwierdzeniem instrukcje jak dostac się do waszych coinow . Monero był przez jakiś czas „ sparaliżowany „ forkiem . 😉 ale już chyba się z tym uporaliśmy i wszystkie wypłaty powinny dojsc w tym tygodniu .

New invoicing system

10 maja wracają płatności BTC i dodajemy ETH . Teraz będzie można placic BTC BCH ETH I CLUB .
Najlepsze jest to ze nie ważne jak ktoś opłaca invoisy , będziesz mógł wybrac sposób wypłacania prowizji .
System załatwi tez problem nadpłat i niedopłat różnica będzie automatucznie wracać na portfel a niedopłacony invoice będzie się odświeżał na nowo aż zostanie opłacony . System będzie zintegrowany z coinpay .

Club coin update
Clubcoin został zdjęty z giełdy z przyczyn od nas niezależnych . Podzielił los 80 coinow . Jesteśmy w trakcie umieszczania go na innych giełdach . Powstał team developerski który zajmuje się ta sprawa oraz promocja na portalach społecznościowych .
Nasze plany co do clubcoina i coinpay nie zmieniły się .

Dodaliśmy Clubcoin wallet . Jeśli nie macie gdzie trzymac coinow będących na bittrexie wygenerujcie dobie adres . rekomendujemy jednak atakować na portfelach .

Więcej o clubcoinie i coinpay w następnym update .

Mining Power update

Nie mamy szczęścia . Napotkaliśmy na specyficzne problemu przy rozmieszczaniu sprzetu . Jeden problem generował kolejny . Były to takie problemy jak np. Prąd , opóźnienia przy dostawach , brakujące elementy do podpięcia sprzetu , problem z chłodzeniem , opóźnienia po stronie dostawców , taryfy opłat za prąd itd …..

Jak mówiliśmy mamy kontrakt gdzie producent zobowiązuje się dostarczyć określona moc wiec odszkodowania są w drodze . 😁

4 maja wypłacimy kolejne odszkodowanie za opóźnienia . Do końca miesiaca mamy nadzieje uporać się z tym co jest do podpięcia resztę rozmieszczamy w różnych miejscach . Mamy nadzieje ze kończy się ta czkawka . 😉. Zajmiemy więcej miejsca w rynku i zwiększy się wydobycie oraz wasze zarobki .

Debit Cards

Napotkaliśmy na pewne trudności zwiazane z adresatami pierwszych kart i mamy nadzieje ze wkrótce dostarczymy karty do najwyższych rang . Dostarczyliśmy kilka nowych rozwiązań i zasobów firmie aby zoptymalizować wszystko ( 😁angielski jest zajebisty )

GPU shares
Podobnie do BTC portfele GPU również maja usterki . Przepraszamy za to . Nie działa tez możliwość przestawieni mocy na kopanie innych coinow niż ETH . Wkrótce wszystko wroci do normy . Będzie tez możliwość rozbicia na pojedyncze udziały pool za 5000. .
Pracujemy tez nad reinwestem takim jak przy BTC . To wymaga dużych zmian w bazie danych . Wszystko powinno działać 1 maja zanim wprowadzimy nowy system płatności .
W tym roku skupimy się mocniej na GPU . Wprowadzimy kilka nowości związanych z ta częścią naszego biznesu

Transaction history for deposits
Korekta historii waszych transakcji pojawi się razem z nowym systemem płatności 10 maja . Jeśli czegos zabraknie dajcie nam znac . Wszystko wyglada dobrze poza pojedynczymi przypadkami . Te transakcje nie zniknęły tylko mogly trafić na inny wygenerowany przez nas adres wiec nie ma się czym stresować prześlemy to na wasze konta .
10 maja powinno już wszystko się zgadzać .

Shefuled updated and better comminication .
Planujemy publikować 2 Updaty w miesiacu . 1 i 15 każdego miesiaca .
Pracujemy nad wieloma rzeczami . Nowa strona , backoffice , narzędzia , materiały .
Teraz mamy solidna ekipę i jesteśmy gotowi na wejście w fazę 2 . Mamy nadzieje ze wszystkie usterki i niedociągnięcia oraz braki w komunikacji pójdą wkrótce w zapomnienie . Mamy bardzo wielkie plany na przyszlosc
Jak zwykle dziękujemy za cierpliwosc

BCN support team

Pamiętajmy, że bez górników nie będzie blockchaina i kryptowalut!

 

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/bitclub-network-2018-kwietniowe-informacje/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81131

Dzisiejsze Wizyty: 139

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij