Oszczędzać Czas Zacząć!

Jeżeli chcesz uzyskać wymarzony  cel i z czasem niezależność finansową to musisz wziąć pod uwagę firmę którą dla Ciebie teraz przedstawię.

Zadam Ci pytanie. Czy Twoim zdaniem warto odkładać, inwestować w złoto?

Jeszcze kilka lat do tyłu nawet bym nie pomyślał  że taką możliwość w ogóle wezmę pod uwagę. Obecnie to jest dużo prostsze ponieważ mamy możliwość zakupu nie kilograma złota (na co stać było tylko nielicznych) a …1 grama. Wyobraź sobie sytuację że robisz miesięczne swoje wkłady inwestycyjne w sprawdzonej , certyfikowanej firmie np. 50 euro miesięcznie. Tworzysz w ten sposób swoistą „skarbonkę” na przyszłość. Większość z Nas żyje dniem dzisiejszym i nie interesuje go co wydarzy się w przestrzeni najbliższych lat. Co jednak w przypadku jeżeli zbliżająca się emerytura nie zostanie Ci wypłacona?  Obecnie jest to świadczenie i w żaden sposób nasze państwo nie nobilituje do tego że Nam ją w przyszłości wypłaci. Każde konto oszczędnościowe wiąże się z tym że wcześniej czy później „topnieje”.

Inwestując w złoto i odkładając je, pojęcie oszczędzania nabiera swojej wartości.

Zaczynasz  budować  kapitał w poważny instrument finansowy który  jest najbardziej opłacalny  w inwestycji długoterminowej.

Obejrzyj video Pana Andrzeja Fesnara i oceń sam czy warto zacząć odkładać w kruszec na czarne godziny które nieuchronnie nadchodzą.

 

 Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś:
– mogą stracić pracę
– ich firma może upaść
– warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę

Mając do spłacenia raty, kredyty i utrzymując rodzinę, utrata pracy dla Nas może się przełożyć bardzo niekorzystnie. Gdy mamy do spłacenia raty , kredyty oraz utrzymujemy rodzinę utrata pracy dla nas może skończyć się tragicznie.

Dlatego też mając te wszystkie czynniki na uwadze wybrałem plan oszczędnościowy oparty na złocie w firmie Auvesta. Dzięki temu planowi można nabyć w firmie złoto już od 25 EUR miesięcznie – fizyczne złoto. Oszczędzanie w złocie jest wartościową alternatywą dla innych produktów pieniężnych i inwestycyjnych oraz doskonale wpasowuje się w  plan finansowy dla każdego,  stanowiąc jego bezpieczne uzupełnienie.

Auvesta Edelmetalle AG jest firmą w której poprzez niski koszt zakupu w metale szlachetne możemy uzyskać w długoterminowym czasie: zysk, bezpieczeństwo oraz stabilność. Nabyte przez Nas metale możemy przechowywać w sejfach zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa. Firma oferuje również dostęp online do depozytu metali szlachetnych, 24 godziny na dobę. Będzie również możliwość korzystania z karty MasterCard. Osobiście nie polecam – aby Nas nie kusiło do zbyt częstego korzystania z niej. Z różnych względów złoto to najbezpieczniejszy środek płatniczy a tym samym najbezpieczniejsza lokata naszego kapitału. Rząd czy Banki nie są w stanie i nie mają takich możliwości aby sztucznie wytworzyć złoto, dlatego też nie może być ono zdewaluowane przez inflację. Jest zabezpieczeniem rezerw walutowych czy też ubezpiecza Nas na wypadek kryzysów finansowych.

Wbrew pozorom także afera z Amber Gold przyczyniła się do większej sprzedaży złota. Okazało się, że Polacy zdali sobie sprawę z faktu, że papierowe – wirtualne złoto, to nie jest prawdziwe złoto. Sprawy poszły tak daleko że zamiast spadku zaufania doszło do zmiany zachowań, bo inwestorzy zrozumieli, że jeśli chcą lokować pieniądze w żółty metal to muszą po prostu kupić fizyczną sztabkę. Ponad połowę rocznego popytu na złoto na świecie generują Chiny i Indie. W ubiegłym roku obywatele tych krajów kupili po mniej więcej tysiąc ton złota w postaci biżuterii oraz sztabek i monet.  Centralny Bank w Chinach oficjalnych informacji na temat dokonywanych przez siebie zakupów złota nie podaje. Jest to jednak jeden z jego sposobów na dywersyfikację inwestycji, zastępujących zakup obligacji dolarowych których i tak już mają pod dostatkiem. Myślę że warto w swoim portfelu inwestycyjnym mieć 10 czy 20 % złota jako inwestycję.  Bank centralny Chin nie podaje oficjalnych informacji na temat dokonywanych przez siebie zakupów złota, natomiast z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że jest to jeden z jego sposobów na dywersyfikację inwestycji, zastępujących zakup obligacji dolarowych. Złoto jako inwestycja: warto mieć w portfelu 10-20 procent. Złoto jest też  „płynne”, oznacza to, że jeśli dzisiaj kupimy sztabkę złota, to w każdej chwili możemy ją sprzedać.

Podsumowując:

– mamy korzystne warunki zakupu i sprzedaży

– nabyte przez Nas metale szlachetne, przechowywane są w sejfach o wysokim poziomie bezpieczeństwa

– robimy regularne, miesięczne zakupy i budujemy swój kapitał

– obserwujemy online 24 godziny na dobę swój depozyt

Dodatkowo:

– Rejestracja interesantów z ochroną grupową
– Zakładanie i administrowanie Partnerami Handlowymi
– Wgląd w zdigitalizowane akta umowy
– Dostęp do produktów – administracja produktami
– Codzienna aktualizacja danych
– Wiadomość SMS o aktualnym stanie konta
– Rozliczenia co dwa tygodnie (włącznie z archiwizacją)
– Komunikacja z Partnerami Handlowymi drogą wiadomości SMS, e-mailową
– Przesyłanie dokumentów

 Auvesta jest w posiadaniu trzech bardzo ważnych certyfikatów:

TopRating 1 które jest przyznawane niemieckim przedsiębiorstwom ocenianym w zakresie wiarygodności płatniczej zgodnie z skalą od 1 do 6. Odznaczenie to otrzymało w 2012 roku jedynie 4,4% z 4,7 milionów przedsiębiorstw w Niemczech. Zobacz certyfikat.

 

 

1 top rating auvestatop_rating_zertifikat_englisch_2012

 

Certyfikat Wiarygodności przyznawany przez Creditreform

 

 

2 credit auversta
033-2013-05-02-i-creditreform-auvesta-bonitaetszertifikat-en

 

 

Pieczęć jakości „Najlepsza wiarygodność i wypłacalność”

 

 

3 certyfikationUrkunde-2013_EN

 

 

Jeżeli zainteresowała Ciebie firma Auvesta. Zapraszam do KONTAKTU.

 

Więcej odnośnie firmy Auvesta – KLIKNIJ


Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

BĄDŹ NA BIEŻĄCO W BIZNESACH ONLINE

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

 


Baner 125x125

TOP BIZNES

TOP KRYPTO

FIRMA Z PIWEM

BeerBiz.pro

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

1 BTC = $10420.98 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $895.24 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $168.06 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 213302

Dzisiejsze Wizyty: 246

Użytkownicy Online: 4

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
FUTUREADPRO – ZARABIAJ NA REKLAMIE – REVSHARE

FUTURENET FUTUREADPRO

Zamknij