Atak hakerski, Aktualizacje, Co nowego – BitClub Network 24.12.2017

  • 0

Atak hakerski, Aktualizacje, Co nowego – BitClub Network 24.12.2017

Category : BitClub Network

Moja obserwacja z  ostatnich kilku dni na temat platformy BitClub Network.

W sieci można było spotkać się z różnymi opiniami. BCN miał atak na swoje serwery a więc nie można było na stronę się zalogować. Trzy razy termin uruchomienia był zmieniany. W informacji która była podawana na stronie mogliśmy się dowiedzieć że przy okazji są robione aktualizacje oraz pewne udogodnienia dla użytkowników. Wiele osób (szczególnie takie które  w BCN ani nie są a też nie mają zamiaru być) krytykowało firmę a też zapowiadało jej rychły upadek.

Problemy ze stroną  z hakerami były i będą.  Bez różnicy czy to w BitClubie czy innej firmie. Uważam więc że był to dobry (nie stracony) czas  aby stronę BCN odpowiednio zabezpieczyć przed kolejnymi atakami. Ten sprzed kilku dni – został wykryty i zablokowany w kilka minut. Dla bezpieczeństwa jednak – wszyscy mają zmienić swoje hasła oraz ponownie ustawić 2FA code.

 Będąc partnerem tej firmy, przyglądając się jej każdego dnia, obserwując wyjazdy niektórych osób do kopalni w Islandii, oglądając nowe materiały, czytając o niej i te dobre i te złe opinie – wyciągnąłem dla siebie daleko idące wnioski.

Pozwoliły mi one patrzeć na tą platformę z punktu widzenia biznesu nie na kilka miesięcy a mam nadzieję …kilku lat. Przypomnę że firma działa na rynku kryptowalut już od 2014 roku.

Oczywiście wszyscy musimy pamiętać o ryzyku. Jest ono nieodzownym elementem w każdym biznesie, a więc tam  gdzie są…. pieniądze.

Rynek Internetowy a też każdy inny jest nieobliczalny. W sumie nie musimy daleko szukać. 80% firmy w Polsce upada w pierwszych 2 latach swojej działalności.

Statystyki nie kłamią.

Przypadek? Chcieli kogoś oszukać?, Zwinęli się?

Nie.

Wypadki losowe, brak sprzedaży, problemy logistyczne, zły marketing, nieodpowiednie umiejscowienie firmy, kredyty a czasami wypadki losowe powodują że firma jest – a jutro jej już może nie być.

Poniżej aktualizacja od BitClub Network odnośnie ostatnich dni, miesięcy oraz przyszłego Nowego 2018 Roku.

Dziękuje dla

Tomasz Sychowski , Paweł Paczka
Katarzyna Ochnio za tłumaczenie.

Poprawiłem jedynie błędy stylistyczne.

Nowości z BitClub Network !!!

1. Przypomnienie o ataku i co się stało (już wszyscy wiemy)
2. Prośba o ustawienie nowego hasla i 2fa.
3. Wszystkie wypłaty zostały anulowane. Trzeba je zlecić ponownie ale SPRAWDZIC NAJPIERW ADRES WYSYLKI
4. Wszystkie tickety do supportu zostały usunięte z dwóch powodów: zawierały rożne osobiste dane które padły w pierwszej kolejności atakowi, po drugie wprowadzili zupełnie nowy system ticketów, bardziej uproszczony i w różnych językach. Nie długo będzie wprowadzony support live czyli będzie można pisać z supportem jak w messengrzerze natychmiast.
5. Coinpay – Nowe produkty i „usługi „ zamierzamy wdrożyć w 2018 roku . To da dodatkową wartość udziałowcom oraz powiększy możliwość zarabiania . Jedna z tych rzeczy to debit card gdzie będzie można trzymać również clubcoina .
6. „Formalizują ” BitClub żeby bardziej był postrzegany jak firma a nie klub jak do tej pory. Zatrudnili nowy zespół który odświeży stronę i zaktualizuje wszystkie informacje. Zatrudnili osoby do tworzenia (udoskonalenia) aplikacji bitclub i coinpay żeby były ze sobą zsynchronizowane i były pomocne dla użytkownikow. Na 2018 rok planują sporo treningów dla osób, marketingu, dostępu do live supportu, eventów na całym świecie żeby nowe osoby (i obecne) mogły się przede wszystkim rozwijać). W 2018 roku pojawi się kilka nowych możliwości zarobkowych w bitclub i zostanie wypuszczona karta debetowa która będzie obslugiwać płatności btc i clubcoin (kolejne ułatwienie w walce z naszhm PL systemem ). Skupiają się na kolejnym kroku BitClubu jakim jest CoinPay. W 2018 do USA dołączy kilka państw które są nieprzychylne bitclubowi (coś mi się wydaje ze PL idąc dalej w tym kierunku może być jednym z nich, ale mamy VPNy )
7. Odpowiedź na pytanie dlaczego tyle zmian. Przypomnienie historii zalożenia bitclubu w 2014 i niespodziewaniu się takiego rozrostu bitclubu. Porownują że żadna kopalnia nie wypłaca 100% tego co ludzie inwestują a jest to spowodowane networkiem który pomógł w rozwoju bitclubu. Dzięki temu po kilku latach jesteśmy w takiej sytuacji ze nie potrzebujemy reinwestycji osób. Została zatrudniona firma która pomoże zmienić się z klubu w duża „korporacje” (w pozytywnym znaczeniu) żeby bitclub i członkowie byli odbierani jeszcze bardziej poważnie. Bedą na ten temat aktualności
9. Widzą że prowizje od wypłat są wysokie. Przepraszają za opoźnienia a szczególnie za eth i etc. Wprowadzają nowy skrypto który usprawni wysyłke. Jeśli ktoś zlecał wypłatę eth lub etc prośba jest o danie czasu do końca roku na wprowadzenie skryptu.
10. Reinwestycja w częściowe udziały została podniesiona do 5% ze względu na tworzeniu się milionow częściowych udziałów na koncie (ostatnio głównie przez znaczny wzrost ceny btc). Bedzie jednak zmiana że jeśli uzbieramy 1% na nowe częściowe udziały będziemy mogli ręcznie jednym przyciskiem wykupić je nie czekając do 5%. Ale jeśli ktoś „nie nacisnie guzika do reinwestycji” to będzie ona automatyczna przy 5%
11. Portfele do btc gold bedą na poczętku stycznia. Btc gold jest prawdopodobnie ostatnim forkiem btc który był wspierany.

 

 

Podziel się wpisem:
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/atak-hakerski-aktualizacje-co-nowego-bitclub-network-24-12-2017/
YouTube252
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Otrzymuj nowe posty przez email:

MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

RI
 

 

 


Baner 125x125

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

ROZWOJOWA KRYPTOWALUTA – X12

O ryzyku

1 BTC = $10477.04 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $868.91 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $216.02 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

BEERBIZ PORTAL Z TRADYCYJNYM BIZNESEM

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 221528

Dzisiejsze Wizyty: 120

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
PORADNIK BITCLUB NETWORK

   

Zamknij