Alternatywa na tanie, elektroniczne zakupy poprzez Internet. Tysiące produktów. Plus opcja zarabiania (free)

Alternatywa na tanie, elektroniczne zakupy poprzez Internet. Tysiące produktów. Plus opcja zarabiania (free)

Coraz bardziej jesteśmy wygodni. Nie chce nam się wychodzić do sklepu, biegać po nim, szukać interesującej Nas rzeczy, która leży gdzieś tam na półce w sklepie.

Jak zwykle z pomocą przychodzi Nam Internet w którym coraz więcej osób robi zakupy online. Bardzo się zdzwiłem gdy moja żona (bardzo nieinternetowa) pokazała mi sklep internetowy – VOVA.

Co prawda jest wysyp tego typu stron z produktami w Internecie, a wysyłka nie dochodzi w kilka dni ale np. w miesiąc, to cena, wygoda, brak opłat za przesyłkę, dobrze opracowana strona w naszym języku, gwarancje zwrotu oraz ogromny asortyment produktów, zrobiły na mnie wrażenie.Długo nie czekając (a miałem w planach zakup kilku rzeczy) przejrzałem kategorie i wybrałem kilkanaście produktów. Ceny za nie? Nieporównywalnie niższe niż w sklepach stacjonarnych. Możesz powiedzieć podróba, pewnie wadliwe, nie oryginał. Być może, jednak warto zauważyć że w sklepach w których na codzień robimy zakupy typu galerie i tym podobne, bardzo często można zauważyć napis „Made in Chaina” :). A tak naprawdę na jaki towar w sklepie stacjonarnym trafimy, też nie wiemy . Różnie z tym bywa. Jednak i tu i na Vova mamy gwarancję zwrotu – ale… nie biegamy po sklepach.

 
 

Moje zamówienie – to koszt około 82 zł. W „normalnym” sklepie byłoby to dużo więcej. Zamówienia można składać z strony internetowej oraz z aplikacji.


Płatności na VovaZarabiaj z Vova zapraszając znajomych. Premia ograniczona czasowo. Kiedy ktoś z Twoich zaproszonych znajomych zrobi pierwsze zamówienie (>3$) otrzymasz 2$.


Kliknij poniżej. Odbierz 2 $. Sprawdź swoje pieniądze w zakładce „Zarabiaj pieniądze” na stronie domowej Vova po pobraniu i zalogowaniu się do aplikacji. Korzystaj z tanich zakupów i polecaj tą opcję dalej.


 
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/alternatywa-na-tanie-elektroniczne-zakupy-poprzez-internet-tysiace-produktow/
YouTube267
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 82987

Dzisiejsze Wizyty: 1666

Użytkownicy Online: 17

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij